Меню сайта
Главная » 2008 » Октябрь » 20 » 6. Порядок надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами
6. Порядок надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами
00:40
6.1. Для одержання дозволу заявник подає Робочому органу або до відділу адміністраторів заяву за формою згідно з додатком 1, до якої додаються: 
- фотокартка місця (розміром не менш як 6 х 9 сантиметрів) з розташуванням комп'ютерного макета запланованого рекламного засобу та ескіз рекламного засобу з конструктивним рішенням (формат А-4), виконаний спеціалізованими підприємствами, установами та організаціями;
- копія свідоцтва про державну реєстрацію заявника як юридичної особи або фізичної особи – підприємця, для філій – положення про філію та довідку Миколаївського обласного управління статистики про реєстрацію;
- доручення керівника юридичної особи або нотаріально посвідчене доручення фізичної особи для ведення справи по оформленню документів на розміщення зовнішньої реклами (у разі оформлення документів довіреною особою).
6.2. За наявності документів, передбачених пунктом 6.1. цих Правил, заява протягом трьох днів з дати її надходження реєструється Робочим органом в журналі реєстрації заяв та дозволів на розміщення зовнішньої реклами (далі - журнал реєстрації), який ведеться за формою згідно з додатком 2. Журнал повинен бути прошитий, а його сторінки пронумеровані. На останній сторінці журналу робиться запис про кількість сторінок, який засвідчується підписом керівника Робочого органу, скріпленим печаткою.
6.3. Робочий орган протягом десяти днів з дати реєстрації заяви перевіряє місце розташування рекламного засобу, зазначене у заяві, на предмет наявності на це місце пріоритету іншого заявника або надання на заявлене місце зареєстрованого в установленому порядку дозволу, на наявність містобудівної можливості та відсутність заборгованості по усіх раніш укладених договорах на надання місця для розміщення зовнішньої реклами. Після перевірки місця керівник Робочого органу приймає рішення про встановлення за заявником пріоритету на заявлене місце або про відмову у встановленні пріоритету. У разі прийняття рішення про встановлення пріоритету Робочий орган видає заявнику для оформлення два примірники дозволу за формою згідно з додатком 3 та визначає заінтересовані органи (особи), з якими необхідно їх погодити.
6.4. У разі прийняття рішення про відмову у встановленні пріоритету Робочий орган протягом трьох днів надсилає заявникові вмотивовану відповідь із зазначенням дати встановлення пріоритету іншого заявника на заявлене місце розташування рекламного засобу або дати і номера рішення виконавчого органу ради про надання дозволу на заявлене місце іншій особі, або причини відсутності містобудівної можливості.
6.5. Пріоритет заявника на місце розташування рекламного засобу встановлюється строком на три місяці з дати прийняття керівником робочого органу відповідного рішення.
6.6. Строк встановлення пріоритету на місце розташування рекламного засобу може бути продовжений керівником Робочого органу не більш як на три місяці у разі:
- продовження строку оформлення дозволу у зв'язку з потребою виконання архітектурно-планувальних робіт та розроблення проектно-технічної документації;
- письмового звернення заявника щодо продовження строку оформлення дозволу.
6.7. У разі продовження строку оформлення дозволу з підстав, передбачених пунктом 6.6, Робочий орган письмово повідомляє про це заявника.
6.8. Дата і номер рішення керівника робочого органу про встановлення пріоритету заявника на місце розташування рекламного засобу, продовження строку, на який встановлено зазначений пріоритет, або про відмову в установленні такого пріоритету заноситься в журнал реєстрації.
6.9. Відмова у встановленні пріоритету, продовженні строку, на який встановлено зазначений пріоритет, може бути оскаржена у порядку, встановленому законодавством.
6.10. Інформація про подані заяви та встановлені робочим органом пріоритети є відкритою і повинна надаватися будь-якій особі за її письмовою заявою.
6.11. Протягом визначеного строку (3 місяці), заявник оформлює обидва примірники дозволу, а також розробляє та узгоджує проект рекламної конструкції у визначеному порядку (п.10.1 Правил) та подає їх Робочому органу.
6.12. У разі прийняття керівником Робочого органу рішення про встановлення пріоритету заявника на місце розташування рекламного засобу, яке перебуває в комунальній власності, заявник протягом трьох днів укладає договір на тимчасове користування цим місцем з робочим органом.
6.13. Протягом визначеного строку (3 місяці), щомісяця справляється плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності, у розмірі 25 відсотків плати, встановленої органами місцевого самоврядування.
6.14. У разі продовження строку оформлення дозволу щомісячна плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності, справляється в розмірі 100 відсотків плати, встановленої органами місцевого самоврядування.
6.15. Під час подання заявником оформлених примірників дозволу представник робочого органу в присутності заявника перевіряє комплектність документів, додержання вимог до їх оформлення та видає заявнику довідку з описом поданих документів за формою згідно з додатком 4.
Перелік документів для надання дозволу є вичерпним.
6.16. У разі недодержання заявником строку, зазначеного в пунктах 6.5, 6.6 цих Правил, та у разі ненадання ним в установлений строк документів, зазначених у пункті 6.11 цих Правил, заява вважається неподаною, пріоритет на місце розташування рекламного засобу втрачається, документи знімаються з розгляду та повертаються заявнику, про що робочий орган робить відповідний запис в журналі реєстрації.
6.17. Дозвіл погоджується з:
- власником (розпорядником) місця або уповноваженим ним органом (особою);
на вимогу Робочого органу:
- Державтоінспекцією - у разі розміщення зовнішньої реклами на перехрестях, біля дорожніх знаків, світлофорів, пішохідних переходів та зупинок транспорту загального користування;
- відповідним центральним або місцевим органом виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини та об'єктів природно-заповідного фонду у разі розміщення зовнішньої реклами на пам'ятках історії та архітектури, у межах зон охорони таких пам'яток і в межах об'єктів природно-заповідного фонду;
- утримувачем інженерних комунікацій - у разі розміщення зовнішньої реклами в межах охоронних зон цих комунікацій у формі схеми розміщення рекламної конструкції, що є невід’ємною частиною дозволу.
6.18. Зазначені вище органи та особи погоджують дозвіл протягом п'яти робочих днів з дати звернення заявника.
6.19. Перелік органів та осіб, з якими погоджується дозвіл, є вичерпним. Погодження дійсне протягом строку дії дозволу.
6.20. У разі відмови у погодженні дозволу зазначеними вище органами (особами), заявникові надсилається вмотивоване повідомлення за підписом уповноваженої особи підприємства, установи та організації.
Відмова у погодженні дозволу може бути оскаржена у порядку, встановленому законодавством.
6.21. Робочий орган протягом не більш як п'ятнадцяти робочих днів з дати одержання належним чином оформлених двох примірників дозволу та узгодженого проекту рекламної конструкції розглядає заяву, готує і подає виконавчому комітету міської ради пропозиції та проект відповідного рішення.
6.22. Виконавчий комітет на черговому засіданні приймає рішення про надання дозволу або про відмову в його наданні.
6.23. У разі прийняття рішення виконкомом міської ради про надання дозволу робочим органом оформлюються два примірники дозволу, який підписується заступником міського голови (за підпорядкованістю), та скріплюється печаткою виконкому міської ради.
Перший примірник дозволу видається заявникові, а другий залишається Робочому органу для обліку та контролю. Видача дозволу реєструється в журналі реєстрації.
6.24. Під час надання дозволу втручання у форму рекламного засобу та зміст реклами забороняється.
6.25. Рішення про відмову в наданні дозволу надсилається Робочим органом заявникові протягом п'яти днів з дати його прийняття.
6.26. Робочий орган протягом десяти днів з дати реєстрації дозволу надає інформацію про розповсюджувачів зовнішньої реклами, яким надано дозвіл, органам державної (міської) податкової служби, адміністраціям районів виконавчого комітету міської ради.
6.27. У наданні дозволу може бути відмовлено у разі, коли:
- оформлення поданих документів не відповідає встановленим вимогам;
- у поданих документах виявлені явно неправдиві відомості.
Перелік підстав для відмови у наданні дозволу є вичерпним.
Рішення про відмову у наданні дозволу може бути оскаржене в порядку, встановленому законодавством.
6.28. Дозвіл надається строком на п'ять років, якщо менший строк не зазначено у заяві.
Дозвіл на розміщення рекламного засобу в районі існуючого будмайданчика надається на термін до закінчення будівництва.
6.29. Виданий у встановленому порядку дозвіл є підставою для розміщення зовнішньої реклами та виконання робіт, пов'язаних з розташуванням рекламного засобу.
6.30. У процесі надання дозволів забороняється проведення тендерів (конкурсів).
6.31. Після розташування рекламного засобу розповсюджувач зовнішньої реклами у п'ятиденний строк зобов'язаний подати робочому органу фотокартку місця з розташованим рекламним засобом (розміром 
6 х 9 сантиметрів) для визначення відповідності встановленої конструкції узгодженому рекламного засобу.
У разі невідповідності пред'явленого рекламного засобу раніш узгодженому проекту, конструкція підлягає демонтажу згідно з діючим законодавством.


Просмотров: 1626 | Добавил: bjuro-estetiki | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Календарь
«  Октябрь 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Поиск
Друзья сайта
Статистика
Copyright MyCorp © 2024